HipSale Başladı! Site Genelinde Sepette %10 İndirim! Kod: HIPSALE10

Misey Design
Misey Design

Misey Design by Yeşim Veryeri
Misey, titizlikle seçtiği kumaşları ve  fark yaratan tarzıyla, günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilir kaliteli bir koleksiyon sunuyor. 2019’un yaz sezonunda çıkardığı ilk kapsül koleksiyonunda, pamuklu ve keten kumaşlar ile yazın doğallığını ve hafifliğini kıyafetlere taşıdı. Doğadan ilham alınarak tasarlanan bu koleksiyonda, kum beji ve deniz laciverti ana renkleri, çizgili desenler üzerinde kullanıldı. 
 
Misey koleksiyonları hazırlanırken, tüm parçaların birbiriyle kombinlenebilir olmasına özen gösteriliyor. Modayı eğlenceli ve yaratıcı hale getirme arzusunda olan marka, müşterilerine, kendi stillerini Misey parçaları aracılığıyla tanımlayabilmeleri için özgür bir alan bırakıyor. 
 
Hayatın her alanında var olan bir kadın tasarımcı tarafından hayat verilen Misey parçaları, kadınları, var oldukları her alanda kullanabilecekleri çeşitlilikle koleksiyonlar ile de destekliyor. İster evde, ister ofiste... Belki de şık bir davette... Dilediğiniz gibi karıştırıp kendinize yakıştıracağınız Misey parçaları dilediğiniz her yerde sizinle. 
 
Karıştır ve yakıştır. Dolabını, hem şık hem de hareketli Misey parçalarla farklılaştır.

Hayatına tasarım kat
Daha fazlasını keşfet!